Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz br0by #5275 üzenetére

    Van itt a fórumon egy XMLTV EPG -vel foglalkozó topik. Nem tudom melyik graber működik és éppen, hogyan meg a port.hu -t se tudom van e és mennyi lekérdezés után bann ha pld el kezded használni egy grabberel ...
    De talán ott tudnak érdembe segíteni. Vagy mondanak olyan fizetős hozzáférést ami neked megéri és jó is.
    Én azért csináltam magamnak mert mint írtam a PLEX ben főleg nagyon az elején az összes ingyenes tölthetővel volt valami baj. Régen meg használtam grabbereket és tudtam, hogy változó az, hogy működnek e éppen mert az oldalváltozásokhoz kellene a program írójának alakítani ezt azt. A Boxon szerencsére nálam ott a UPC meg a DIGI EPG -je is a Webes felületen csak le kell szedni és a megfelelő formába alakítani.
    Nyilván nem egy Port szintű a műsor leírás meg nincsenek képek stb. De cserébe nem függök senkitől.
    Meg nekem ez csak szórakozás gondolom egyértelmű, hogy baromira nincs szükségem X -edik eszközön TV -nézésre PLEX -en keresztül mikor ott van a BOX -hoz készült direkt kliens is stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák