Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    "Plex megy ugy, hogy csinalok egy accountot, a plex szerverrel beindexelem a nas-on levo mediat, majd szerver nelkul lejatsza a mediat direktbe a tv kliensen?"

    Emberek, nyilvan nem streamingelni akarok plex cloudbol! Leforditom a kerdest :)
    - Plex megy ugy, hogy csinalok egy accountot, : Regisztralok a plex.comon
    - a plex szerverrel beindexelem a nas-on levo mediat,: A media szerver-REL be-in-dex-e-lem nem feltoltom. Regen volt plex accountom akkor - ha jol emlekszem - a plex accounton volt tarolva a media listam. Indexeles alatt azt ertem hogy leszedi a boritokat meg eltarolja a video file linkjet/helyet a nas-on
    - majd szerver nelkul lejatsza a mediat direktbe a tv kliensen: Azaz ugy hogy nem fut a plex media szerverem az acconton tarolt adatok alapjan boritokat nezegetve valogathatok es media lejatszo szeruen direktbe lejatsza a videot streamingeles nelkul.
    Es mindezt csak helyi halozaton kene. Lg tevem van webos2 amin van plex kliens es nem szertenk full timeban futtatni media szervert. Gondoltam azota megoldhattak valami hasonlot ha nincs szukseg streamingelesre akkor a szervert ki lehetne hagyni

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák