Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    Abu85,..... kérlek, téged még a régi PH-s motorosok közt tartalak számon, de Kopi-nak, Foglaltnév-nek és Chaser-nek van igaza itt.

    engedd el már ! Szakmailag, igen, semmit nem jelent, én magam most váltok R5 3600-asra az Intel hardveres sebezhetősége miatt, mert még a Sky Lake-ben sem csináltak meg mindent szerintem rendeseen, de a lényeg amit a srácok többször (innét onnét leírtak) leírtak neked:

    a userek, akik mi is netán, teszteljük, olvasgatjuk a fórumokat, és ha ComputerBase is csinál a fórumozók között egy eléggé reprezentatívnak mondható felmérést, ahol 45÷54%-ban nem éri az AMD által meghirdetett MAX. BOOST órajelet a tesztprogiban, akkor nincs mese... hibázott az AMD, marketinges részlege, a döntéshozók, a mérnökei, .... tök mindegy, nem éri el egy pillanatra sem a hőn áhított X.XX GHz-et. Nem éri el, azaz a termék cserére szorul, mert nem specifikáció szerinti... (szerinted az lenne jobb, ha mindenki megalapozottan cserélgetné a prociját, mert nem éri el a gyári értékeketr ..... ??? valakinek meg túl is szárnyalja a max. boost-ot, de az a sokkal kisebb hányad, tehát a többi proci akkor selejtes ??? )

    SZERINTED AZ AMD MIÉRT KERESTE ERRE MEG kb. 3 HÉTEN BELÜL A MEGOLDÁST ? (ca. 3 hét alatt kitesztelték, megírták ezt a AGESE vagy ABBA vagy pöcsöm tudja milyen BIOS-t) MERT ŐK IS TUDTÁK, HOGY EZ A MEGOLDÁS, ÉS HELYT AKARTAK ÁLLNI A "USEREIKÉRT" ÉS A SPECIFIKÁCIÓT ŐK ADTÁK MEG, ÉS AZT KÖTELESSÉGÜK TELJESÍTENI ... és nekem ez nagyon szimpatikus, nem hazudozott mint az Intel, elismerte, és javította ! Kész, az AMD magatartása és reakciója a srácok érvelését igazolja, ezt fogadd el. (Te mint AMD-fan.... én még emlékszem az első talán ATi Radeon 8500-as, vagy 9500-as írásodra, mert kb. akkor kezdted, nem értem most miért ez az AMD elleni enyhe megvetés)

    [ Szerkesztve ]

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák