Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz kovy79 #47 üzenetére

    Igazad van, valóban félreérthetően fogalmaztam! Nem erre a cikkre gondolok, hisz nyilván ez egy teszt, ahol valahogy be kell mutatni a képességbeli különbségeket.

    Úgy általánosságba értem, mikor az ember megvesz valamit, és, hát nyilván bizonygatni akarja, hogy milyen jól járt. Ebbe benne van az is, hogy kissé hiúk vagyunk, és saját magunknak is bizonyítani szeretnénk, hogy jól döntöttünk. Elég nehéz beismerni, ha valami nem pont úgy váltja be a hozzáfűzött reményeket, mint azt vártuk.

    Nekem is kissé keserű a szám az 1090T BE miatt. És itt szó sincs arról, hogy rossz proci, vagy rossz választás lenne. Manapság az egyik legjobb alternatíva az amd x6, csupán arról van szó, hogy egy erős 4 magos denebhez képest nem hoz érezhető "javulást". A boot idő nem változott, igaz a rendszer ssd-n van, winrar kb. ugyanannyi idő alatt csomagol ki egy állományt, és a convertxtodvd sincs kész sokkal hamarabb egy filmmel. Játékok alatt, meg merem állítani, hogy egy árva plusz fps-em sincs, és nem hiszem, hogy vga limit lenne.

Új hozzászólás Aktív témák