Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #42 üzenetére

    Nem tudom, kinél érsz el bármit is ezzel a stílussal, de az biztos, hogy ettől az embernek kinyílik a bicska a zsebében. Sajnos te nem "fogtál fel" semmit abból, amit írtam - csak hogy a szavaiddal éljek, és ha már így beszélünk, ilyen hangnemet merészeltél megengedni magadnak. Ha némi intelligenciával tudnál kezelni egy vitát, akkor nem írnál ahhoz hasonlókat, mint a "sajnálni tudlak" és a többi kedvességed. Mindenesetre megtudtam, hogy veled nem lehet kulturáltan vitatkozni, mert nem tudod kezelni a helyzetet, ha valaki nem ért egyet veled. :)
    Nem fogtad fel azt sem, hogy többek közt pont azt írtam, hogy nem igaz az az állításod, hogy csak azok nézik ezeket a videókat, akik aktív PH!-sok, hanem sima keresőhasználattal is rá lehet lelni ezekre a videókra, ha valaki pl. konkrét géptípusra keres. Könyörgöm, legalább annyit próbálj már meg, hogy rákeresel a Lenovo Y570 szavakra: amikor én nézem, jelenleg egész konkrétan a 7. helyen áll a Google találati listáján a szóban forgó cikk a videóval. Szerinted ezt senki emberfia nem fogja megnézni, csak az aktív PH!-sok? Nagy tévedés.
    A hirdetőkről írtak úgy látszik, szintén nem jutottak el hozzád. Sebaj, majd próbáld meg egyszer értelmezni, amikor kicsit ráérsz. :)
    Én korábban megpróbáltam a kulturált vitát, sajnos nem voltál vevő rá.
    Az OFF-szórás innentől részemről lezárva, ahogy a vita is (persze írhatsz privit, ha szeretnél). Legjobbakat.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák