Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Sk8erPeter #41 üzenetére

    Nem tudom neked mit jelent a higgadtság, de, én itt ülök a gép előtt és majd szét vet a nyugodtság az is biztos. Szóval nem tudom hol látsz te indulatot, mikor 1x nem írtam nagybetűvel ordibálva, nem küldtem el senki melegebb éghajlatra, leírtam a lehetőségeket.
    Te még mindig nem érted... a PH!TV-t olyanok nézik akik ide is járnak... nem kóborolnak emberszabásúak erre meg arra és pattan ki az agyukból a gondolat, hogy hátha van PH!TV, milyen jó is lenne az. Szóval a reklámozóknak tökéletesen mindegy nekik az oldalletöltés, az egyedi látogatószám számít, ami az adás miatt nem fog 1000-kel megugrani főleg úgy, hogy jó páran myshowroom-on keresztül néztük az adást amikor nem volt chat.
    Milyen stílus? Megint keversz valamit... ja ha neked ez egy dühödt ember írását tükrözi akkor sajnálni tudlak és nem láttál még elég dolgot életedben?
    Tudod, szóljál hozzá, csak én tudom, hogy mióta megy az adás és majdnem minden (a stúdiót kivéve) változatlan (ja meg a vendégek). Szóval szerinted megváltod a világot azzal, hogy írsz valamit... ne haragudj, de tényleg 2 adást láttál összesen és így oktatsz, alkotsz véleményt. Tudom erről az adásról van szó, nem a többiről.
    Ezek az adások még mindig nem arról szólnak, hogy egy rudi stílusú cikket adjon le Pheke 30-45 perc alatt, hanem, hogy szórakoztasson, ugyanakkor mondjon valamit a cumóról is, ami napokon belül úgyis le lesz tesztelve akár rudi által (ha nem kell visszaadniuk), és megjelenik az írásos teszt róla.

    Ha még mindig nem fogod fel miről próbálok beszélni, nem kell itt szórni az offokat, van PM.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák