Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz #06658560 #70 üzenetére

    Valamint mi a francért az MM-be menjen az ember, amikor ott van a szájba csapott MS baromsága és a jogos supportja?
    A MM vagy azzal ekvivalens bolt ahol vette biztos tart pár embert, aki képes a "visszaállítás" gombot megtalálni. És azért ne ő telefonálgasson a supportnak, mert a jelek szerint egyedül képtelen volt megoldani a "használhatatlan lassúság" problémáját telefonon keresztül.
    (ld. ha megáll a kocsi és telefonon magyarázzák nekem fél napig hogy cseréljek gyertyát gyertyakulcs nélkül jóval kevésbé hatásos, mint elvontatni a legközelebbi hozzáértőig)

    Végülis, te érveltél ezzel, hogy a gép többet ér a kiesett idöd pénzbeni megfeleltetésénél, szóval akkor kösz,hogy helyettem leóvodásozod magad.
    Komolyan mutogatni kéne. A cikkben volt hogy "kártérítést és egy új számítógép árát követelte tőlük", ami csak akkor arányos, ha állati jól keres. Ha az a néhány óra kiesés amit egy hozzáértő általi javítás okozott volna (ha nem spúr szakembert hívni hozzá) ér annyit mint egy új laptop (odaút, 20-30 perc visszaállítás, akár egy óra is lehet ;] és visszaút) akkor
    - egy tesco gazdaságos 100 ezres/350$ laptopnál, egy egész napot elszarva évi 84k-s jövedelmet takar ami önmagában nem rossz mivel pariban van egy helyi mérnöki fizetéssel
    - tesco gazdaságos laptop fél nappal számolva (reálisabb) máris ~170k USD/év (senior fejlesztők)
    - ha ilyen krvamenő, akkor nem állíthat oda egy holmi alsó polcos, egypálcás laptoppal a vevőkhöz (csodálkozom hogy akkor nem almásat vett) - az jó 1000$, egy napot elszarva 250k-s fizetés
    - és a reálisabb fél napos javítással 500k-s évi fizetés jön ki, ezzel az USA felső 1%-ba tartozna.
    Szóval vagy rohadt pénzes és spúr mellé szakembert hívni, vagy ügyeskedő/megélhetési pereskedő.
    Ha pedig volt olyan kretén és heteket cseszett el egy ilyen aprósággal, akkor az is őt minősíti.

    @balint355
    Az igaz, hogy valamit ellenőriz, de pl. nekem is van egy ~3 éves HP laptopom, amire a GWX azt írja, hogy kompatibilis. Ehhez képest nemrég feltettem tiszta telepítéssel, proci hőfok ugrott 10 fokot, hűtés sokkal hangosabb, és a touchpad is sokkal pontatlanabbul működött (ez mondjuk azóta javult egy driverfrissítéssel)
    Akkor mi nem működik? Kompatibilis vele 100%-ban? Igen.

    @King Unique
    Igen, ez a legújabb X = elfogadás dolog is...
    Az hányingerkeltő. A skypeot sem tudtam sose megérteni.

    @Tikakukac
    mit vár el mindenki?
    Hogy a nem nemet jelentsen és ne kelljen nőgyógyász diploma kibogozni hogyan lehet lelőni ezt a szemetet.

    :R

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák