Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz azbest #48 üzenetére

    Közel 10 éve nem nézek tévét, mert besokalltam a reklámoktól 3 órásra hízott 2 órás filmektől, miközben a jeleneteket vágnak ki, gagyin szinkronizálnak újra (röhej, amit pl. a Beverly Hills-i zsaruval tettek).
    De előtte már videóra is úgy vettem fel, hogy a reklám alatt szünetelt a felvétel, manuálisan. Ez a technika nekem csak könnyebbé tette volna azt, amit úgyis megcsináltam. Kattintani reklámra nem kattintok, reklámvideót meg nem nézek, az AdBlock-al csak eltüntetem azt, amit úgysem használok.
    Az AdBlock nem téríti el, csak ad egy szűrőt a felhasználó kezébe, amit manuálisan mindenki beállíthatna maga is, ha tudná, miket kell proxy-n, tűzfalon tiltani. És nem az egyedüli eszköz. És nem csak magamnak rakom fel, a cégnél jó ideje, ha gépet telepítünk, megy rá egyből az AdBlock is, illetve utólag is fel szoktuk tenni.
    Ami gusztustalan, hogy pénzért beengedi a reklámokat a hátsó kapun, szerencsére ezt ki lehet kapcsolni benne.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák