Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz -Alvin- #56 üzenetére

    Szerintem már régen beszálltak, és jelenleg is megy az akkumuláció pult alól.
    Az nem vitás. De valószínűleg arra nem gondoltak, vagy ha mégis, hogy a kisember is birtokosa és részese lehet egy olyan rendszernek, ami eddig nem volt és ami ha valóban eléri a decentralizáltságot. Megakadályozni - eddig - nem tudták és ha nem robbantanak ki háborúkat, akkor már talán nem is fogják tudni. Ehhez talán még az elkövetkezendő energiaválság kihirdetése is kevés lesz. De, meglátjuk!

    Szerintem a POW és a POS "egyvelege" lesz a nyerő hosszútávon, de majd elválik. Talán egy harmadik, vagy negyedik proof of whatever lesz a nyerő!? :)
    Szerencsére most Kínából kénytelenek a bányászok költözni. Igaz nem minden megyéből és valószínűleg a kínai állambácsi fogja átvenni a helyüket. Van az a mondás: - "Amit nem tudsz megakadályozni, annak állj az élére!". A digitális Juan a pórnépnek, bitcoin bányászat a vezető rétegnek!?

    Az igaz, hogy a koinokba sok-sok számlapénz van, de ezeket a számla pénzeket a bitcoin a jellegéből adódóan felfalhatja idővel. De, hogy valójában mi lesz!? Egykoron még sóval és borssal fizettek a népek...Ma meg!?

    [ Szerkesztve ]

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák