Új hozzászólás Aktív témák

  • sodokan

    tag

    válasz Tündike25 #3735 üzenetére

    NE VEGYÉL BOSCH MOSÓGÉPET!!!! Ezt üzenem mindenkinek, aki idejön a fórumra, tájékozódni. Mosógépvásárlás előtt olvastam én is a fórumot elég sokat, és az volt az általános vélemény, hogy nem szabad bosch mosógépet venni. Nem hallgattam a tapasztaltabbakra, BEDŐLTEM a Bosch 5 évre kiterjesztett garanciájának, és BEKO helyett Bosch-t vettem.

    Mivel a háztartási Otthon melege programban vettem, így jártam, gondolom nem kis tortúra visszacsinálni a papírokat, és másik mosógépre felhasználni a támogatást, tehát nem tehetem meg, hogy nem tetszik, eladom, veszek másikat.

    Vatta új mosógép hangja 1

    Vatta új mosógép hangja 2

    Sztori:
    - meghozták a gépet, első mosások, ilyen hangja van mint a videókban (én csináltam)
    - hívom a szervizt, lejátszom a hangot a kezelőnek, mondja, hogy ez nem normális, küld szerelőt
    - kiszállítás másnapján megyek az üzletbe reklamálni, elhajtanak, hogy a működést nem befolyásolja, és csak hibás gépet lehet visszahozni (72 órán belül is csak hibás terméket vesznek vissza!!), az, hogy hangos az nem hiba
    - másnap mosunk reggel, egész nap fáj a fejünk a szörnyű hangtól az élettársammal
    - másfél hét múlva kijött a szerelő, és azt mondja, hogy MINDEN Boschnak ILYEN HANGJA VAN, és ez a NORMÁLIS üzem

    Úgyhogy én rábasztam, ti tanuljatok más kárából!

    Edit: Mosógép típusa: Bosch WAK24268BY

    (#3721) sodokan (#3722) blattida

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák