Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz bambano #90 üzenetére

    A sarki kis üzlet... szerintem mindenkinek aki ért hozzá, vannak vicces sztorijai, mikor valami hajmeresztő tévhitükre derül fény. Pl. nekem mikor illetőről, aki akkor már sok éve árusított, összeállított és bizományizott vasakat, kiderült, hogy azt hitte, egy táp folyamatosan annyit fogyaszt, mint ahány Watt rá van írva. Tehát nem szabad nagy tápot venni, mert stb. (Tudom, hatásfok miatt ehet többet, de az egészen más kategória...)

    Amúgy ma már vannak üzletek, amiknek bazi nagy választéka van és persze online katalógusa, szóval reális esélye van, hogy csak egyetlen helyre kell elmennem és csak egyszer (vagy onnan kiszállíttatnom). Az, hogy magát az összeszerelést ki csinálja, annyira nem érdekel (persze azért belenézek ha nem én voltam ;] Mert "Vazze már megint egy PATA kábelre rakták a HDD-t és a CD írót"... akinek ismerős...), a lényeg, hogy hatalmamban álljon az alkatrész kombináció megválasztása, ne pedig valami gigacég erőltesse rám az üzleti alapon kimatematikázott szopatós/lehúzós kombóit. De úgy 10 év múlva már nem hiszem, hogy lesz más választásom.

Új hozzászólás Aktív témák