Aktív témák

  • RubbishBin

    senior tag

    Nos, egyelőre nincs történés, ami megérne egy posztot. 1 alkalmat voltam a TB-s pszichónál, de a munka keresztülhúzta mert csak 11:00 óráig van nyitva, én meg H-P 6-14 dolgozok. Szóval most sajnos várok az első fizetésemre, és elmegyek valahova magánúton. Az még 14 nap. :(
    A helyzetem változatlan. Alig alszok, sorozatos pánikrohamaim vannak, a gyomoridegtől meg 2-3 órás intervallumokban folyamatos síróingerem vannak. Ha egyáltalán a síróinger egy létező szó. Nem sírok, csak dadogva fújom ki a levegőt, és minden érzés megegyezik a hisztérikus sírással, csak könnyek nélkül. Sajna elkezdtem remegni is, nagyon nehéz leplezni munkában. Persze egész nap ő jár a fejemben, bármivel is foglalatoskodok. Sokszor keresett és írt. Valamelyik nap vázoltam neki, hogy mit tett. Mármint nem a mostani állapotomat, hanem hogy milyen könnyen dobott el a nagy szavak után szinte azonnal. Letiltott, és azt mondta mostantól csak emailben érem el. Azóta kicsivel rosszabbul vagyok.

    Faja olvasni az eszmecseréteket, de nem tudok érdemlegesen hozzászólni most, minden gondolatom máshol van. Jó hogy ilyen beszélgetéseket indított el az írásom.

    [ Szerkesztve ]

    Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

Aktív témák