Új hozzászólás Aktív témák

  • Fotószem

    csendes tag

    válasz troviko #50 üzenetére

    "Úgyhogy én a nagy gyártók helyében arra készülnék, hogy minden területen jelen kell lenni, és jó termékekkel kell jelen lenni"

    Ott a pont, de ismétlem: megfelelő szoftverek nélkül egyik sem ér semmit. Erről valahogy mindenki elfelejtkezik.
    (Mikor kimentem hosszabb időre, valahogy szembe sem jutott, hogy most aztán mit mivel fogok kint csinálni, merthogy régóta laptopot használok. Asztali gépet valahogy nem vihettem volna fel a repűlőre...
    És a megérkezés napján a "sz..r" laptopon megvágtam a repülégépen forgatott anyagot, mert csak 1 konnektor kellett és annyi másodperc, amíg bedugtam és felállt az OS, stb.)

    Egy asztali lehet gyorsabb, pörgősebb (és főleg olcsóbb), de hát le van betonozva, helyhezkötött.

    Kissé hatalmas különbség (használhatóság) tekintetében egy tableten és telefonon futtatható KINOMASTER vagy CyberLink adaptáció és a laptopon futtatható Vegas Pro, Magix, Corel VideoStudio, AfterEffects, Premiere Pro és sorolhatnám között.
    És ezek meglepő módon MIND futnak laptopon, mert az nem egy különleges állatfajta, hanem az életszerűség okán kitalált HORDOZHATÓ kompjuter.
    Amit az ENSZ, NATO és számtalan "név" használ, ugyebár. Ahol háború folyik, ott sem "munkaállomással" a hátukon dolgozzák fel a lőadatokat, stb.
    Szóval nem kell degradálni a laptopokat. Sőt, egyre inkább laptop lesz a tabletekből is ahogy látom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák