Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz Apollyon #40 üzenetére

    Rendben egy utolsó:

    "Hogy harcolsz ellene, amikor az emberek túlnyomó többségének gőze sincs róla mi folyik körülötte?"

    Értem Azemberek tájékozatlanok és csak a maroknyi felvilágosult látja, akik köze te is tartozol.
    Ne nézzük hülyének az embereket és ne gondoljunk többet magunkról, mint amennyik vagyunk.

    "A manchesteri eset egyébként azt mutatja"
    Hogy folyik egy harc az ISIS ellen. Komoly politikai és társadalmi érdekek ütköznek és ez gátolja a megoldást? Hogy az olaj alapú gazdaság most kezd meghalni, ahogyan az 1800 évek végén a földtulajdon és gyarmat alapú társadalom szétesett. Ennek vannak vesztesei és ha nem találunk megoldást, annak akár egy világháború lehet a következménye? Azt hogy milyen veszélye van a szegregácionak?
    Ezt inkább hagyjuk, mert szerintem már ezzel is megszegtem a fórum szabályokat, ez nem a politizálás helye.
    Viszont pontosan az adat gyűjtés segített, összeszedni a társait és ezzel emberéletet menteni. Más gyerekek életét.

    "Ez már egy elég diktatórikus, nyílt cenzúra. USÁkia és barátai itt még nem tart,"

    Érdekes, hogy aki egy nyugat európai tarsadalmomban él nem tudja megkülönböztetni a nyílt diktatúrát a demokráciától.
    Ha nem érted mi a külömbség egy nyíltan kommunista diktatúra teljes cenzúrája és egy demokráciában a megkérdőjelezhető adatgyűjtés között, akkor nem nagyon van miről beszélni.

    Megtanítani a gépnek, hogy a bomba szót szürje ki egy dolog.
    Szavakból összeállított listák alapján keresni.
    Értelmezni egy szöveg jelentését.
    Bonyolult fogalmi szintű elemzést végezni és ebből személyiség profilt felállítani.
    Kicsit más szintű problémák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák