Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Ez biztos nagyon fontos,de ennel szerintem sokkal fontosabb lenne a teljes intenret szabalyozasa.

    Ahogyan egy muszaki hibas autoval sem vehetsz reszt a kozlekedesben, ugy az osszes kartekony eszkozt azonnali hatallyal le kene vagni a netrol.

    Ugy kepzelem el a dolgot, hogy amennyiben egy adott iprol barmilyen szabalytalan,torvenytelen dolog tortenik, a szolgaltato koteles azonnal felfuggeszteni a vegpont hozzafereset.( ha nem teszi meg,akkor a szolgaltato(esetleg az adott orszag) teljes ip tartomanya tiltolistara kerul)

    Nyilvan ez rengeteg egyszeri usernek okozna baromi nagy problemat,akiknek kulonbozo "virusok" zombit csinaltak a gepebol.
    Igen,ez igy van,de senkit nem erdekel!

    Ha reggel az fogad az utcan,hogy ejszaka valami reszeg hulyegyerek betorte a kocsimon az osszes lampat,akkor en tehetek ugyan feljelentest, de a forgalomban nem vehetek reszt,amig meg nem csinaltatom.

    Szerintem ez az egesz annyira kezenfekvo, hogy nem is ertem,miert nem alap ez az interneten.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák