Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Sanyix #42 üzenetére

    [link]

    8 külöböző forrás. A legmagasabb kemény 2.34%-et mutat.

    "igen én is, ezért használnék inkább win helyett linuxot (már ha lenne rá elegendő játék), hogy ne kelljen mindig a win marhaságaival szívózni."

    Én pont a Linux-ra gondoltam és nem a Windows-ra. :) A Linux-ot nem átlagfelhasználóknak találták ki. Egy halom segédprogram és meghajtó nem is érhető el hozzá. Nem véletlen hogy a többség inkább fizet egy másik rendszerért mintsem hogy ingyen linuxot használjon.

    ntomka:

    Akkor miért nem nV-s laptopot vettél? :U

    A mobility széria támogatása pedig a gépgyártók feladata volt egészen márciusig. Bizonyos gyártóknál még most is az.

    "De ha nem hiszed, guglizz rá a driver problem kontextusra az nvidiaval és az atival, és nézd meg a találatok számát. Nyilván az előfordulások száma azért statisztikailag jól mutatja, hogy arányában melyikkel szívnak többet az emberek. Engem nem lep meg az eredmény."

    Igen, megtaláltam:

    As well known, 69 percent of the drivers AMD users, 23 percent had only minor bugs, as problematic rated 8 percent of AMD-user video card drivers one.

    * very good - 69%
    * well, just little bugs - 23%
    * major bugs, problems - 8%

    Nvidia users were critical here, only 61 percent alike gave the driver a very good, 18 percent saw only minor bugs encountered many and frightening 21 percent of the users at Nvidia to problematic errors.

    * very good - 61%
    * well, just little bugs - 18%
    * major bugs, problematic - 21%

    [link]

    meg találtam egy ilyet is: [link]

    talán a hibás nV chipekről is hallottál: [link]

    Gondolom te is ezekről beszéltél. :)

    "A kijelzős dologra: igen, minden notin van fényerő szabályzó, de két szót kihagytál a dologból: kontraszt és gamma. Azt meg hadd ne magyarázzam meg neked ezek után, hogy miért van ezekre szükségem."

    Gőzöm sincs hogy neked ezek folyamatos birizgálására miért van szükséged. Nem hiszem hogy nehéz lenne megjegyezni 4 kombót. Vagy le lehet írni egy txt-be a desktop-ra.

    A mikrofosnak pedig az Apple nagyobb konkurencia. Jóhogy próbálják minél rosszabb színben feltüntetni őket. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Oliverda

    félisten

    válasz Sanyix #54 üzenetére

    Mégis gyér a linxot használó átlagfelhasználók száma. Ez nem véletlen.

    "A többség meg nem fizet egy másik rendszerért, hanem letölti :)"

    Mindenki magából indul ki... :) Mondjuk most itt elsősorban cégekre gondoltam. Biztos ők is letöltik mintsem inkább megvennék. Persze ha lenne egy normális ingyenes rendszer biztos inkább azt használnák a fizetős helyett na de nincs.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák