Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz Macika66 #9638 üzenetére

    A kijelző eszi a legtöbbet, szerintem az a mérvadó, nem az, hogy mennyi idő alatt merült le.

    Az enyém csak 36 órát ment, de éjszakára repülő üzemmódba van kapcsolva. A +2 óra képernyőidő simán megvan 4-6 óra készenlét úgy, hogy van egy céges email fiókom ami push üzemmódban folyamatosan csipog az érkező emailoktól, aminek 40%-a melléklettel rendelkezik amit le kell töltenem, sokra válasz is megy, félóránként hívnak, én is hívok óránkét valakit, fájlokat kell másolnom WIFI -n a szerver és a telefon között, stbstbstb :)

    Amúgy nem akarom ócsárolni, nem azért írtam, hanem azért, mert az Alphán 2,5 óra képernyőidőm volt átlagosan, és ez boldogsággal töltött el, hogy ennyit bírt :) Ha nem lesz újdonság, és nem tapperolom állandóan, alighanem jobb lesz :)

    Pont tegnap jött az egyik kolléga, hogy neki csak 3-4 naponta kell tölteni a telót. Mobilnet letiltva, WIFI letiltva, teló folyamatosan ultratakarékos módba kapcsolva... Megkérdeztem, hogy ha csak így használja, akkor miért nem vett butatelefont... :D

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák