Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras_83

    addikt

    válasz batai15 #7955 üzenetére

    egyébként is #csakanexus ;] ;] ;]

    na megyek elolvasom a cikket. :DDD

    (#7957) batai15: Nexus 4 - szerintem ez volt az egyik legszebb. BTW az a Honor felirat tényleg gáz, bár ez a saját véleményem, hogy az előlapon ne legyen semmilyen felirat.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/randras83/

  • sto1911

    veterán

    válasz batai15 #7955 üzenetére

    1) Nem a topik, hanem néhány ember.
    2) ízléseken vitatkoztok...

  • Timer

    veterán

    válasz batai15 #7955 üzenetére

    Gratulálok a hozzászólásodhoz. Már a saját topikodban is felhívták minden félkegyelmű figyelmét arra, hogy SENKI nem mondta, hogy a Honor 8 sz@r lenne, az OP3 pedig hibátlan készülék. Mindössze, azt említették meg - minden joggal - néhányan, hogy szép, szép a Honor 8, csak hát a visszafogott teljesítményért többet kérnek el, mint OnePlus-nál a jelenlegi csúcsteljesítményért. Méghozzá, nem is kevéssel.

    Kiegészíteném azzal a sort, hogy az AMOLED egy fokkal azért fejlettebb technológia az IPS-nél (nem biztos, hogy jobb is, de fejlettebb), a kamera egyelőre úgy néz ki, hogy S7-ig bezárólag állja a sarat mindennel, a 64 gigabájt itt alapból adott, a RAM kezelést rendbe tették, a fém az fém, és nem üveg, továbbá olyan szoftvert teszel rá, amilyet szeretnél, mert kifejezetten támogatják a harmadik féltől származó megoldásokat, nem hogy próbálják ellehetetleníteni...

    Köszönjük, hogy benéztél.

    Zárójelben: talán az OP3 az első olyan telefonom, de talán műszaki eszközöm is, aminél nem tudnak jobb ár/érték arányút gyártani az adott évben, de sok esetben még csak megközelíteni sem tudják a konkurensek. Ez benne a fantasztikus. Amikor piacra lépett, ment a találgatás, hogy na, majd a Meizu. Na, majd a XIAOMI. Na, majd a Honor. AZóta - ha jól tudom - piacra léptek ezek a konkurensek is, de egyik sem tudta összegészében felülmúlni azt a pakkot, amit a OnePlus idén letett az asztalra.

    [ Szerkesztve ]

  • gombasm

    aktív tag

    válasz batai15 #7955 üzenetére

    Idejöttél csodálkozni?

    Gondolom a Honor topikban senki sem elfogult, sőt: minden második hsz. dicséri az O+3 -at, hogy mennyivel jobb, mint a saját Huawei csodája :W .
    A saját közösségében mindenki valamennyire elfogult - azért van ott.

    Itt azok beszélgetnek, akik elégedett Oneplus tulajok és örülnek, hogy ők jól választottak, mert a lehető legkevesebb pénzért a ma kapható legjobb telefont tudhatják magukénak. Választásunkat tesztek sokasága támasztja alá, szóval nagyon úgy tűnik, hogy igazunk van :K ! Elfogultságunk jogos, a formán, szépségen meg amúgy sem érdemes rugózni...
    (Nekem azért az O+ szebb :D .)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

  • silvergod

    őstag

    válasz batai15 #7955 üzenetére

    Timer és gombasm jól összefoglalta a lényeget amit írni akartam... :D
    Miért írogatod nekem hogy olvasak és görgessek tovább ...mit gondolsz nem fogok/fogunk válaszolni rá??
    hadd legyek már elfogult a telefonommal ha akarok...ahogy írták is,minden topik ilyen.
    sőt ha jól tudom nem is neked írtam......
    Majd kíváncsi vagyok hányan fognak zokogni amikor odaverik az üveg csodájukat...a színes keret meg valami ultra gáz (a note 7 nél se tetszik),nem is értem miért kell erre ráállni..gagyi külsőt ad neki...

    OPiiPO nem,nem fogdostam...de nem is akarom...elég volt pár videó róla és a magasztaló cikket olvasni...vicc..így a note 7-et nem dicsérték,pedig az tényleg oda**asz.
    Amennyit kérnek érte az szintén...
    és a OP3 nem a legjobb telefon biztosan,sőt van olyan dolog ami nekem se tetszik benne....de az eddigi legjobb telefonom idáig a hibáival együtt is.
    Azt már nem is mondom hogy a OP pár év alatt többet tett le mint a honor amit könnyen létrehoztak a huaweinél...de volt belőle isten ments tőle...soha nem fog felérni számomra a nagyokhoz.

    milyen telefonod van? honor....wtf??? :D ..gratulálok...vegyetek belőle sokat......

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák