Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz #16820480 #40 üzenetére

    mondjuk az Intel kb úgy határozta meg ezt a kategóriát, hogy csináljanak a többiek is Macbook (Air) jellegű cuccokat még többet, mert az fogy jobban, azt lehet sztárolni, stb.

    Így van, pontosan ezt írtam én is: A hozzánemértőknek ez kell ahhoz, hogy eladható legyen, hát hülye lenne az Intel is kimaradni a buliból. Csak ugye ott a pofáraesés, hogy bár a kereteket meghatározták, a gyártók csak a külsőségek betartására törekednek. Nem arra, hogy jó gépeket csináljanak, hanem arra, hogy beleférjenek a szabványba. (Lásd a hajló, tekeredő gépek, anyaghasználat, stb.)

    Szerk: most látom, hogy pont ezt írtad: "ezek az inteles kritériumok egyáltalán nem garantálják a minőséget vagy ergonomiát."

    A TP gépek pedig pont hogy nem ide tartoznak, és remélem nem is fognak, vagyis nem próbálják meg fölöslegesen belegyömöszölni ebbe a szabványba, hanem a TP TP marad, az Ultrabookokat meg csinláják mellette. Mondjuk az sajnos valószínű, hogy manapság a TP "üzletág" szerintem nem tudja eltartani önmagát...

    Z.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák