Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz ZooLee #37 üzenetére

    Ez egy rendkívül paraszt beszólás volt. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy ma már a tanuláshoz is ugyanolyan fontos lehet a gép, mint egy munkához? Nekem már a harmadikos fiamnak is kellett gépet használni, nem is túl ritkán. És akkor egy egyetemről ne is beszéljünk.

    Csak erre reagálnék, a többi a szubjektív véleményed. Elfogadom, hogy így gondolod. Nem vitázom.
    Erre részre is csak azért, mert nézd meg újra mit írt....

    Nekem az volt az elképzelésem, hogy ő dolgozik. Ezen miért kell megsértődni? Honnan tudhatnám, hogy egyetemre jár?!

    A másik dolog: Én most végeztem....már dolgozom. Egyetemen alap a gép. Elengedhetetlen a tanuláshoz. Ebbe én sehol sem kötöttem bele. De újfent mondom olvasd el azt a bekezdést. Várj idézem:

    Kérlek szépen én semikor sem dolgozok. Miért, kéne egyetem mellett? Nem bukfencegyetemre járok, ahol a tanulás az ember legkisebb gondja, mint egyeseknél...

    1. Mondjuk lehet, hogy valaki dolgozik különben nem járhatna egyetemre...
    2. Ja, hogy aki mégis ezt csinálja az biztos bukfencegyetemre jár...
    3. Szakmámban dolgoztam majdnem végig az egyetemet...Szóval akinek anyuci apuci tartja a seggét, az ne arcoskodjon már. Majd ha a saját pénzét költi megnézem mennyire változik a vélmeménye....

    Most nem rád gondolok ZooLee, de elképesztő milyen emberek osztják az észt néha...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • #16820480

    törölt tag

    válasz ZooLee #37 üzenetére

    mondjuk az Intel kb úgy határozta meg ezt a kategóriát, hogy csináljanak a többiek is Macbook (Air) jellegű cuccokat még többet, mert az fogy jobban, azt lehet sztárolni, stb.

    egyébként én sajnálnám, ha a maga praktikusságával a TP vonal leépülne. a jelenlegi gépemhez képest a kisebb súlyon kívül semmit nem nyújtana egy ultrabook, viszont sok hátránya lenne. ezek az inteles kritériumok egyáltalán nem garantálják a minőséget vagy ergonomiát. a TP egy remekül eltalált céleszköz, nem nagyon kell hova fejleszteni, csak a hardvert kell benne naprakészen tartani. ehhez képest nem ezt teszik sajnos :/

Új hozzászólás Aktív témák