Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gghrtz

    őstag

    válasz <Adamsky> #78 üzenetére

    Megkérdőjelezhető? Igen, ha valakinek nincs rá szüksége, akkor minek veszi? De mint mondtad is, PC helyett teljesen korrekt, azoknak, akik nem hardcore userek. Az meg, hogy ki mire használja, ahhoz semmi közünk, persze attól még kiröhöghetjük őket, mert azzal fényképeznek. (Én eleve nem is raknék kamerát tabletbe, csak előlapit.) A legnagyobb problémát abban látom, hogy a userek nagy része igénytelen, és értelmes dolgokra ritkán használnak bármit is. "ezvan eztkő szeretni"

  • Bici

    félisten

    válasz <Adamsky> #78 üzenetére

    A tabletnek megvan a maga hasznossága, de nem mindenkinek van rá szüksége, ebben teljesen egyetértünk.
    A tablettel fotózásról más a véleményem.
    Ez nem pénzhiány miatt van szerintem, hanem mert a tableten komponáni kényelmesebb, mert nagyban látja azt, amit a képen fog. A legtöbben nem értenek hozzá, így fogalmuk sincs arról, hogy milyen hátrányai vannak a tablet által készített képeknek. Sokan azt hiszik, hogy ha jobb képet látnak a kijelzőn komponálás közben, akkor a végső kép is jobb lesz.

    Szóval ez inkább tudatlanság, alacsonyabb igények, vagy kényelem kérdése.
    Mondom ezt úgy, hogy nincs tabletem, és nem is akarok venni, viszont szüleimnek óriási segítség lenne, hogy nem kellene elővenni a szemüveget a fényképezéshez, csak rábökni a nagy piros gombra. Ráadásul nem kellene foglalkozni a képek PC-re töltésével, mert a tableten úgyis megnézhető, megmutatható egyből.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák