Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Lauda #481 üzenetére

    Felhívnám a figyelmet a "A kérdések nagyjából egyenletes eloszlásban kerülnek majd ki[...]" részre is. Vagyis ha napi 2-3 kérdés kerül ki, és szombaton már nincs egy sem, akkor már nem lesz vasárnap sem. ;)

    De egyébként értem én, hogy tényleg jó lenne tudni előre, hogy hány kérdés lesz, nehogy véletlenül lemaradjon róla valaki. Viszont a több éves tapasztalatok alapján (Te sem vagy épp mai csirke a félisten rangoddal :) ) már elmondható, hogy nem csak az utolsó napban, hanem az utolsó két napban (és nem 48 órában, hanem napokban; vagyis hétfői lezáráskor vasárnap és szombaton) már nincs új kérdés (és a zárás napján is elhúzzák a lezárás idejét, hogy ha valaki még meg akarja nézni, kitöltött-e mindent, az még akkor is meg tudja tenni).

    [Ez a rész megy (#487) Anonymus23-nak is.]
    Illetve valószínűsítem, hogy több kérdés is van, és nem biztos, hogy minden kérdés kikerül a játékba (legalábbis eszterencs pár régebbi hozzászólásából erre következtetek; és mintha lett volna már olyan is, hogy a játék alatt döntött kérdésről, hogy mégsem lesz kirakva) - így pedig előre nem biztos, hogy tudnak egy konkrét számot mondani. (De majd eszterencs pontosít, ha rosszul következtettem, rosszul emlékeztem, vagy csak mert írtam. :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák