Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz tkazmer #144 üzenetére

    Mindenre válaszoltál, és a válaszaid alapján látható, hogy mindent értesz, kivéve a lényeget. Ebben a formában nem tudok tovább érvelni. Ha nem megy nem megy. Legyen neked igazad.

    Mellesleg itt volt a hétvégén az unokatestvérem, és épp szóba jöttek hasonló dolgok. Közölte, hogy amíg ilyen görény államban élünk, addig ő ki fogja játszani, ahol tudja.
    Merthogy ő is érti a könyvelőjét, amellett ugye hozzátette, hogy számlát is ki lehet állítani/állíttatni bármiről, ezért az ő vállalkozása vagy nullás, vagy veszteséges, minden egyes éves bevallásnál. A kutyát nem érdekli, hogy közben miből telik a dolgaira...

    Csak nekünk, halandóknak nincs meg ez a lehetőségünk, nem szólhatunk a főnöknek hogy a bérünket bruttóban kérjük és talán azért is vonnak tőlünk többet, hogy behúzzák valakiken a sok "veszteséges" vállalkozás által becsületesen elcsalt adót.

    Amellett a felmenőim 40-50 éves munkaviszonya szerintem fedezi a taníttatásomat, úgyhogy nem érzem magam a hozzád hasonlók eltartottjának. Nekem se köszöni meg a szocsegélyes a pénzét vagy a kórházi ellátását.

    A kapcsolatokról meg annyit hogy majd mindenkinek van, csak nem mindenki veszi igénybe. Van aki nem él ezekkel a lehetőségekkel, mert nem akar tartozni senkinek, vagy csak kíváncsi mit tud elérni önmaga, és mert senki seggét nem nyalja a pénzéért vagy a segítségéért, főleg olyan előtt nem játssza meg magát, akit egyébként utál.

    Nézz magadba és a múltadba, és ha te nem más hátán, nem csalással, nem hazugsággal, és különböző húzásokkal érted el amit elértél, akkor :R és viszlát. Az írás nem ellened szól. :N Ha pedig te is csak egy vagy magyarország becstelenséggel felemelkedett "nagyjai" közül, akkor megintcsak nem értem hogy hogy van képed ide írkálni... :F

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák