Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    ma kipróbáltam a telefont, és be kell valljam, nem rossz. a pozitív dolgokat már sokan mondták, így azt most kihagyom. ami nem tetszik: néha érthetetlenül megakad, ritkábban mint egy droid, de olyankor jobban. copy paste? ha jól rémlik valamit olvastam, hogy lesz majd egy nagyobb frissítés után. kéne. és ez a swipe mozdulat... jó, könnyen megtanulható, logikus, de amitől én féltem: galériában pl képek lapozásánál, 1-2x véletlenül "kiléptem" a galériából.

    közben megtalált egy samsungos ruhában álldogáló szaki, és győzködött az Android és a Samsung (konkrétan a sgs2) királyságáról. elbeszélgettem vele, így legalább megdolgozott a pénzéért, meg bólogattam néha (pl, hogy a sgs2 a legjobb droid. legalább volt sikerélmenye.) meg kb egy minitesztnek vetett alá meego, N9 témában. :D A lényeg csak annyi ebből, hogy moonman igazat mondott, rettentően nyomják itthon a droidot, és a samut. érdekes.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák