Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ufff

    senior tag

    válasz MC Pite #8842 üzenetére

    Hát én csak most olvastam el. És nem bírtam ki röhögés nélkül. Az asszony meg azt hitte elszívtam fél kiló füvet...
    A teljes vagyonelkobzásos rész, na gyerekek, az odabaszott rendesen. Ott feküdtem a röhögéstől. A legszomorúbb, hogy egy magát szakértőként nyilvántartó internetes portál ilyeneket leírt. Ezentúl azt sem hiszem el, amit kérdeznek...

    "És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

  • slimshady

    senior tag

    válasz MC Pite #8842 üzenetére

    De írtam már, hogy feltettem 2 dolgot is. Mondjuk lehet mindkettő mod volt és egyik sem a pro... sőt tuti.

    De ettől függetlenül a mod-ot le tudom szedni valahogy a telefonról (reset nélkül)?

    A CameraPro-val meg a bajom nem tetszik a kinézete. Megszoktam a gyárit még ha lehetne kicsit testreszabhatóbb is. Bár ezen még nem nézegettem mennyire lehet állítgatni pl nemtom ki lehet-e tenni, hogy 1 kattra váltsak makró módra, mert elég gáz 3-at kattintani érte és bogarászni, amit egy ikonnal is meg lehetne csinálni. (Hangsúlyozom, nem tudom lehet-e ilyet).
    A másik pedig az, hogy be tudom állítani azt a CameraPro-t a kamera gombra a gyári cucc helyett?

    Gyufaaa: 2 mod van fenn de nem tudom már melyiket honnét töltöttem le, ill sok extrát nem nyújtanak. Plusz beállítás nincs. "Elvileg" jobb képet csinál. Még ha jobb is akkora minőségi javulás tuti nincs, hogy indokolt legyen 1,5-2 MB-os képek helyett 8-10 megásakat kreálni. Azt hiszem amúgy a 2. mod tette ezt, mert az első után nem vettem észre. Meg annyit eredményezett még a videónál 30 FPS-sel tud felvenni 25 helyett ami a gyakorlatban csak kb 28 lesz.

    Ötleteket várok még a mod reset nélküli eltávolításával kapcsolatban. A segítségeteket előre is köszönöm!

    (Sajna a telepített appok között nem látom. Azt se tudom, hogy ott kéne-e legyen. Van olyan amit nem tudok mi, de az lehet gyárilag ott volt már és randomra nem szívesen szednék le semmi még gyanúsnak tűnő cuccot sem.)

    üdv.: SlimShady

Új hozzászólás Aktív témák