Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swingstar

    csendes tag

    válasz zsoltzsolt #20277 üzenetére

    Az újpesti nokia care-ben nagyon korrektek voltak. A mikrofon típushibát a központi szervizben javítják, az enyémet 6 nap alatt visszaküldték, azóta OK. A szervizesek elmondták, hogy két típushibája van a 930-nak:
    - mikrofon (4db van a telefonban, ált. a kihangosító és/vagy a videó felvételhez szükséges mikrofon szokott behalni)
    - elálló kijelző (elenged a ragasztás)

    Ha ezeket javítják, utána már elég tartós a telefon, más gondokkal nagyságrendekkel kevesebb a megkeresés. Tőlem papírt nem kértek, IMEI alapján nézték meg, hogy garis e.

    MÁS: jött ki június óta használható WP10 verzió, vagy még mindig bughalmaz a rendszer? Én visszatettem a 8.1-et, de ha azóta használhatóbb a 10-es, újra nekifutnék.

    .oOo. Üdv: Marci .oOo.

  • DaveJr

    őstag

    válasz zsoltzsolt #20277 üzenetére

    Na visszakaptam a telefont. Megcsináltak rajta mindent. Bár munkalapot nem kaptam (?!?!) de egy teljesen új keretet/kijelzőt kapott a telefon. A kihangosítás is működik újra.
    A térerős problémát még nem teszteltem most megy vissza rá a W10, mert 8.1-el kaptam vissza.

    Féltem, hogy a sarkán lévő sérülés miatt visszadobják, de szerencsére ezek szerint tényleg minimális volt a sérülés. Amúgy azon kívül még egy kis festék kopás volt, egyéb sérülés nem. Szerintem ezért nem kötözködtek, mert ezeket leszámítva sértetlen volt a keret.

    Szóval még mindig nem 950et adnak helyette:) Valahol örülök is meg nem is, mert így elmondhatom, hogy az utolsó csúcs Nokiám van:D

    [ Szerkesztve ]

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák