Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Lacics25 #20292 üzenetére

    Köszi a javaslatot! Már egy kicsit bele is olvastam, s meg is rémültem:
    1. Nekem a telefon magától frissült (jelezte, hogy van elérhető frissítés, csak azt nem, hogy ez lényegében a win 10).
    2. A frissítés elindítása után semmiféle lehetőséget nem adott, hogy pl. akarok-e biztonsági mentésből visszaállítást, Lényegében úgy frissített több mint 24 órán keresztül, hogy nekem belenyúlási lehetőségem nem volt, nem is kellett. A végén mindent ugyanúgy visszapakolt, ahogy anno még a 8.1-gyel volt, csak azt a pár progit nem, ami már nem elérhető win 10-en. Pl. a Here Drive meg ilyenek helyett csak a Térképeket rakta fel. Aztán amikor végzett, elkezdte letölteni az appokhoz a win10-es frissítéseket.
    3. Amikor mindennel végzett, elkezdte letölteni az összes európai térképet. Mivel nincs is szükségem mindegyikre (a franc akar Ukrajnába, Oroszországba menni), így némelyiket töröltem a listából. Azóta is egyfolytában reklamál, hogy le akar tölteni térképeket... Ez is nonszensz szerinem...

    Bevallom, édesanyám vadiúj 650-én a Win 10 nagyon tetszett, rettenetesen gyors és látványos. A 930-on ezt nem tapasztalom. Nem mondom, hogy akad, vagy lassú, de nem olyan mellbevágó. Az meg, amit olvastam az általad adott linken, hogy miként lehet tuti módon win 10-re frissíteni, engem eléggé elriasztott. Most már inkább azt kérdezném, hogy tudom visszatenni a Win 8.1-et? De úgy, ahogy régen is volt... vagy a másik megoldás, hogy veszek egy 950-et (Angliában egész olcsók), azt talán mivel eleve win10-re tervezték, nem lesz ilyen erőltetett... nagyot csalódtam ebben a platformban, pedig a legelső windowsos Nokia óta ilyen telóim voltak...

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák