Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz =WiNTeR= #14031 üzenetére

    - gyorsan reagál, gyorsak az animációk, de a GDR2-nél nem gyorsabb. Dinamikusabbnak látszik, köszönhetően a finom animációknak (tényleg jók lettek, változtak is), de objektíve nem gyorsabb.
    - ez a stratscreenes dolog egyedi lehet, nálam nem volt ilyen gondom.
    Persze van helyette más. Pl. nem jelent meg az Edge, de a Spartan már nem működik. IE szintén nincs ugye.
    Még szerencse, hogy az egyéb IE alapú böngészők működnek.
    De olvastam róla, hogy alulra került a címsáv, ennek én is határozottan örülök.
    - Notification nálam is viillog, nem is működnek.
    - stabilitásra eddig stabilnak mondtható, jobb, mint az előző. Néha megakad, gondolkodik egy kicsit, de aztán folytatja, nem fagy.
    Viszont jobban merül, mint a 10136. Igaz, egész nap nyomkodtam, úgyhogy nem releváns.

    Kiegészítés:
    - Nem csak a Onedrive, hanem az Áruház Béta háttere is fekete lett. Végre. És már tök használható. Telepít is rendesen. Sokkal átláthatóbb is lett, jobban hasonlít a régi áruházra.
    Ráadásul telepítéskor 2 párhuzamos szálon dolgozik már, nem csak 1, így sokkal gyorsabb. Igaz, nekem 7 programot sehogy sem bírt feltelepíteni/frissíteni, ezeknél elakadt.
    - Fényképeknél újra előkerültek az Albumok. Már nem csak ömlesztve van, hanem a korábbi albumokat is meg lehet találni. (lehet, hogy az előzőben is volt, én nem találtam meg.)
    - Sokkal több minden le van fordítva, egységesebb a magyar nyelvezet. pl. a felugró menük
    - Alkalmazáslista, és a betűugrás is jobban néz ki.
    - hangerőszabályzó más lett, Win10-esebb, bár szerintem rondább, mint az előző.
    - csomó alkalmazásban a fejléc (térerő, wifi, akksi, óra) sávja állandóan látszik és színt is kapott.
    - érintésre sokkal jobban reagál, a görgetés is simább lett. (elengedés után kicsit csúszik még, előző azonnal megállt), forgatást is jobban kezeli, az előző néha nem reagált.

    (#14034) Melack: Csomó funkció bekerült az értesítési sáv ikonjai közé. Pl. Flashlight, Kamera,
    Nekem most 16 ikon van.
    Ebből tegnap kb. a fele villogott (főleg az új funkciók), és nem is működött. Most megnéztem újra, fura mód nem villogott, és működtek is. 1 perc után megnyitottam megint, most egyik sem színes, és csomó nem reagál.
    Elég hektikusan működik még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák