Új hozzászólás Aktív témák

  • NomAd_82

    aktív tag

    Naponta látom, hogy jönnek hozzászólások. Örömmel lépek be, hogy tippeket és a használattal kapcsolatos hozzászólásokat olvassak, esetleg fotó beállításokat, stb.

    Erre minden napra jut egy idióta. Fel vagyok háborodva. :W
    Eláll a kijelződ ?? Nem tetszik? Ne böfögjetek már, vigyétek vissza!
    Lilul? Vidd vissza!
    Adjátok el? Jaaaaa. Nem tudod mert részletre vetted? Ezt komolyan kérdezed?
    Akad a játék? Lehet más az igényünk de akkor játsz pc-n, ne egy 5-ös kijelzővel.

    Szerencsére az enyémmel nincsen ennyi baj csak a fehér háttérnél egy kis vibrálás, nem zavar.
    Volt már rosszabb telefonom. Sokkal rosszabb.

    De a kedvencem: azt mondta Géza bácsi, hogy sokat vittek be ezzel a hibával meg mondta a Marci aki jóban van Ödönnel, hogy neki is eláll. Ettől nekem is hamarosan el fog állni a kedvem. ;) :Y
    A samunál én is ismerem a górét, mégsem mentem be az s5 topicka, hogy fujj de rossz mert gizmo azt mondta rossz. Ezekkel kíméljük már egymást.
    Persze, mindenkinek joga van véleményt mondani és erre való a fórum de ne erről szóljon már minden 2. hozzászólàs, pláne ugyanarról.
    Végszónak, pedig van benne valami, hogy a magyar ilyen meg olyan de legalább mi ne ugorjunk egymásnak, hanem segítsünk már a leendő tulajoknak vagy a jelenlegieknek.
    Direkt nem címeztem senkinek mert nem vitázni akarok.
    Végezetül pedig a gps-nél létre kell hozni egy olyan "here" vagy milyen fiókot vagy működik a outllok-os e-mail cimmel is? Vagy van olyan opcio, amivel ki lehet kerulni a regisztraciot?
    Hetvegen utaznek es hasznalnam.
    Koszi mindenkinek, aki segit. ) :DD

    Tényleg végezetül: az összefoglaló kiváló lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák