Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz FTeR #106 üzenetére

    És szerinted kínában mennyit foglalkoznak ezzel, hogy ISO?? Azt sem tudják mi az. Ha az összes nagyobb gyártó kikényszerítené ezt akkor talán de csak talán lenne eredménye. Bár kínában nem biztos, szerintem a pénz nagy részét lenyúlnák a fejesek és csak valami látszat intézkedéseket csinálnának.

    Engem különösebben nem érdekel. hogy mit hol gyártanak ettől nem fogok nem Sony-t vagy nem apple stb terméket venni. Mert ennyi erővel semmit se vegyek, mert mindet ott gyártják. Nekem az a lényeg, hogy elégedett legyek a termékkel és nem igazán az érdekel. hogy mi van ráírva vagy milyen logo van rajta.

  • #13260800

    törölt tag

    válasz FTeR #106 üzenetére

    :D ISO szabványról jutott eszembe, cég ahol dolgoztam megpályázta, akkor voltunk 4 fősek. A muksó első találkozókor (a felkészítő) közölte velünk, hogy sok munkának nézünk elébe de ne aggódjunk ő segíteni fog mindenben! A következő találkozásunk az ISO minősítés előtti napon volt, ahol is közölte, hogy miket rejtsünk el jó mélyre a pincébe és elmondott 1 - 2 apróságot ha kérdeznek mire válaszoljunk + felkészítettünk 1 - 2 régi jó ügyfelet, hogy kimegyünk hozzájuk és ők agyon dicsérnek minket. Természetesen hibátlanul megkaptunk a minősítést. Személy szerint teljesen meg vagyok róla győződve, hogy egy parasztvakító hülyeség ami csak néhány ezer embernek munka lehetőség illetve a nagy minősítőknek kis lové a semmiért.

Új hozzászólás Aktív témák