Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Dilikutya #35 üzenetére

    nem toltam túl semmilyen konteo-t
    a kettő közötti tudással rendelkező már képes rá, meg mutattad a közép és a max szintet a kettő közötti már képes rá.
    Én spec nem gondolom hogy egy olyan cég aminek Németországában van az anyavállalata és ebben az országban többségileg az informatikai részlegén többségileg közgazdás,bölcsész veszettséggel rendelkezők kapnak informatikai tudást ,nem alap szinten igénylő állást . hogy ott ennyire nem-e lenne behatárolva, a dolog, persze a kettő nem 100%-osan függ össze, bár a T-home vicces oldalából kiindulva megvan azért az alapja, hogy annyira nem 100%-az a rendszer ahhoz mérten , hogy hogyan is van tálalva a nagy közönség előtt.

    (#37) blackrulz
    Pedig de értem, authentikáciora voltál kíváncsi a kérdésedben, nos mivel hálon van, configot csak a routerre való belépéssel lehet kiszedni ez igaz, viszont, mond meg , hogy mennyi annak az esélye hogy 10böl legalább 5x ne az alap vető admin password kombo legyen beálitva routerre való belépéshez. (a szolgáltatói eszközön.)
    de ha nem is ez van akkor ott van mondjuk a kalibol a hydra és mivel a felhasználó név vagy admin/administrator/user variácok vannak igy már csak a password kell. persze ez még igyse 5perces művelet bár attól függ , hogy a jelszó mekkora vagy milyen bonyolult. de szerintem egy bö 30-50perc elég rá. hogy egy alap pass meg legyen .

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák