Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz nemlehet #215 üzenetére

    "Tök jó, hogy te pontosan tudod milyen licenceim vannak otthon"
    Igen, tényleg tök jó hogy el tudom olvasni amit leírsz. Te szóltál le mindenki mást aki nem okosba oldja meg a licensztologatást, én csak felhívtam a figyelmedet hogy azért mert nem áll minden licensz mellett egy rendőr, nehogymár a nyúl vigye a puskát.

    "nagy a pofád"
    Az neked van meg a lónak... Velem ilyen hangot nem engedhetsz meg magadnak.

    "Többször lett bizonyítva, hogy az oprendszer nélküli géphegyek szlogen az egy ordas nagy kamu."
    Tényleg? Mivel? Ki által? Remélem nincs köze a chemtrailhez... Az a rakás oprendszer nélkül hirdetett gép amivel tele van a Google az smafu?

    "Vagy a nagyon alsó, vagy az üzleti felső kategóriában van üres gépekből választék ami azért valljuk be hétköznapi vásárlóként nem a legszélesebb szegmens."
    Tessék, lehet válogatni. Acer, IdeaPad... egyik se bc. 488 db, és ez csak 1 cégnél. Mi kell még?

    "mutass nekem Asus N vagy G szériát Win nélkül, de a Sony Vaio vagy Dell XPS is jöhet"
    Gondolom megtaláltad azt az 1-2 kivételt, amiből épp nem kínálnak. Válassz másikat. A majd 500-ból egyik se felel meg? XPS-re persze van pénz, de oprendszerre a +20k-ért meg megy a rinyálás. Te nem megoldani akarod a problémádat, hanem csak verni az asztalt hogy neked jogaid vannak, amit a nagy gonosz multik a sárba taposnak. Pedig nem. Mint látjuk, 500 féleképp akarják kinyalni a segged, de neked "meglepő módon" egyik se jó...

    "tök nagy beüzemelés, hogy nem kell telepíteni a Win-t (ami úgy nagyjából csak a partíció kiválasztása majd next-next-next ergo 4 kattintás)"
    És ez mennyi embernek mission impossible... a többség nem informatikus, annyit ért a gépekhez mint te (vagy én) a latin orvosi szakkifejezésekhez. Lehet hogy felmegy pár trial szirszar is, de abból taln az egyik egy vírusirtó lesz, amit magától eszébe nem jutna telepíteni, mert azt se tudja hogy kell, honnan töltse le. Az "update utility-k", feltéve hogy az egy Lenovo ThinkVantage vagy hasonló szintű konkurrens - működnek. Lehet hogy egy Acer szintű megoldás az nem.

Új hozzászólás Aktív témák