Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Dr. Akula #198 üzenetére

    Tök jó, hogy te pontosan tudod milyen licenceim vannak otthon és egyből elítélsz támadsz és ferdítesz. Ember menj ki rugdalj meg egy követ ha ennyire agresszív vagy. Attól, hogy nagy a pofád még nem lesz igazad.

    Többször lett bizonyítva, hogy az oprendszer nélküli géphegyek szlogen az egy ordas nagy kamu. Vagy a nagyon alsó, vagy az üzleti felső kategóriában van üres gépekből választék ami azért valljuk be hétköznapi vásárlóként nem a legszélesebb szegmens. Avarage John nem 70k-s tescos gépet fog venni, de egy 700k Latitude-ot sem dob be a parizel mellé.

    De lehet nincs igazam, én meggyőzhető vagyok, égyszíves mondjuk mutass nekem Asus N vagy G szériát Win nélkül, de a Sony Vaio vagy Dell XPS is jöhet. Itthon még csak csak van Win nélküli gép, de nyugaton kb egyáltalán nem kapni.

    "Nem! Azért mert tudják hogy olcsóbb mintha külön vennék meg. És valaki már be is üzemelte nekik, nem otthon kell a fejet vakarni hogy akkor most mit csináljon vele."

    Aha... Majd pont az tudja a legális oprendszerek árazását és az árukapcsolással járó esetleges árelőnyt aki azt sem tudja mi a különbség a böngésző meg az internet között. Meg tök nagy beüzemelés, hogy nem kell telepíteni a Win-t (ami úgy nagyjából csak a partíció kiválasztása majd next-next-next ergo 4 kattintás) de az első beállítást ugyan úgy meg kell csinálni, csak aztán fogad 30 db trial program, meg a gyártói szemét ami sokszor nem működik már 0. naptól kezdve (pl update utility-k)

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák