Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz ViZion #45 üzenetére

    Na igen.
    Úgy néz ki a dolog, hogy csak G+ user lehet YouTube channel manager/tulaj etc.
    Tehát ha nem is vonod össze (nekem sincsen), akkor is kötelező egy G+ account, hogy managelni tudd a csatornát. Gusztustalan dolog, de ez van.

    (#48) atiapa: A vicc az, hogy ezek szerint nem csak én gondolkodom így. Meg voltam elégedve a Gmail szolgáltatásokkal, igaz szökőévente egyszer láttam a web felületet, de működött.
    Az irodai megoldások is bőven jók privát célokra, az iCloud még nem tart ott megosztás szinten.
    A YouTube is jól működött.

    Most a nagy összevonásokkal pofáncsapták az egészet. Nemrég kellett talán egy AdWords fiókot szétszednem, de mire eljutottam az unlink-törlés csodás beteljesülésig az AdWords-AdSense-Analytics bermuda háromszögében, addig kétszer is megvakartam a fejemet.

    Piszok nagy kuplerájt csináltak.

    Annak aki newbie, és csinál egy accountot, majd szépen belakja az egész ökoszisztémát, ahogy azt ők kitalálták, annak működhet. Viszont aki már rég használja a szolgáltatásokat, akár külön-külön is több accounttal, annak csak a fejfájást hozták meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák