Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Penndragon #13 üzenetére

    Amúgy is aki bujkál és nem ad meg magáról releváns adatokat, tehát eleve gyanús.

    Ez egyrészt butaság másrészt aki mindent kiad magáról az ostoba és felelőtlen. A szolgáltatók szépen lekövetik az ember minden webes lépésedet és úton útszélen agresszíven tolják az arcunkba kéretlenül a nyomorék reklámokat és ezen adblock plus sem mindig segít mert pontosan a youtube-on fordult elő, hogy adblock plus-t felrakva nem indultak el a videók. De ez csak a kezdet. Már most kell nekik a teljes név, születési dátum, mobiltelefonszám stb... egyszerűen mindent tudni akarnak. Ha ez így megy tovább 15éven belül fényképes ujjlenyomattal ellátott "igazolvány" kell majd ahhoz is, hogy a másnapi időjárás előrejelzést megnézd a neten. Az emberek pedig csak legyintenek és elintézik egy engem hidegen hagynak ezek a változtatások dumával. Majd nem fognak. Ugyanis ez még csak a kezdet. Meg lehet nézni mi lesz itt egy két évtized múlva. Terrorizmusra és mindenféle mondvacsinált indokra hivatkozva még a fogászati lapodat is be kell szkennelned majd, hogy megnézd az üzeneteidet amibe természetesen betekintése lesz harmadik személynek is mert csak. Azok az összeesküvés elméletek amin én 6-8éve hangosan röhögtem lassan valóra válnak. Szép új világ épül.

Új hozzászólás Aktív témák