Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bambano #205 üzenetére

    És a független laborokat nem kell bevételekből fenntartani, azokba nem kellenek a szintén pecsétes mérőműszerek, amik szintén nem egy megvásárolt licensen alapulnak. Attól még hogy elaprózod, a végén úgyis profitért folyik a harc, és valakik zsebreteszik a pénzt. Hogy ez most maffia, vagy kormánycég (van különbség? csak kérdezem...), a végén ugyan az a helyzet. (Onnantól végképp mindegy, ha belegondolsz, hogy ha nem költik el a pénzt, csak halmozzák, azzal nincsenek előrébb, hogy több van a párnájuk alá dugva, ha meg elköltik, akkor visszakerül a gazdaságba, és mások is újra befektethetik...) Itt vagyunk, és élünk, aztán azért tömjük magunkba az antidepresszánsokat, mert stresszbe kergetnek minket azzal, hogy haladni kell a korral, és pörögnie kell a szekérnek, nincs megállás, ha nincs meg tegnapra a legfrissebb technológia, akkor kész, vége... :))

    Amúgy sehol sem mondtam semmit boszorkányokról. :D Még azt se mondtam, hogy gyújtsuk meg a rőzsét. Látod milyen sötétek a gondolataid? :((( Én egy hajnali szalonnázásra gondoltam a rőszekupac mellett, ahol megbeszéljük a dolgokat. :P A keresztek és akasztófák meg azok kedvéért vannak, akik távozni akarnának a megbeszélés vége előtt. :DDD :DDD :DDD

    (#210) - Én egy ilyen nevetséges topicot nem félek szarráOFF-olni. Már maga a cikk is egy viccről szól. De egy régi kedvenc szólásommal élve: "Nekem nem baszik az öltés." :)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák