Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    Engem maga a ms fiók bosszant. Ez megint a követés egy módszere, mert bárhova belépek, onnan már tudni fogják, hogy én még milyen gépeket használok, hol, stb.

    Pont ezért nem akarok fb -t sem, mert az is követ. Bőven elég a google követése, még sok is, de ott legalább nincs kényszer, hogy egy idegen gépbe be kelljen lépjek. A fb sem kényszer, de ha mégis be kell lépj a google levelezésedbe, már tudja a fb is.

    Kíváncsi vagyok mi lesz pár év múlva, mert még mindig nem használok w10-t saját gépen, skizofrén egy rendszer a gépház-vezérlőpult kettőssel.. , de előbb utóbb rá leszek kényszerítve.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

  • bacus

    őstag

    válasz #54072192 #39 üzenetére

    Félre értesz, egyáltalán nem akarom használni a ms szolgáltatásait, ha nem muszáj, ha nem kényszeríti rám, csak az az érzésem, hogy rám fogja.

    Edge nem érdekel, skypet leépítettem, nem használom, storeba még nem léptem be sosem. A onedrive-t sem használom, de oda már kellett regisztrálnom, mert csak akkor tudtam letölteni nekem megosztott fájlokat.., de se a telefonomra nem került fel, se nem használom még havi szinten sem, nem is fogom, még ingyen sem kell !!

    Én azt szeretném, ha a gépeimre (meg ahol még van fiókom, sima vagy rendszergazdai, stb) oda akkor is be tudjak lépni, ha a ms úgy dönt, hogy én már nem léphetek be oda !

    A win10 külön erőszakoskodik az online fiók miatt már a telepítésnél és szarakodni kell, hogy helyi fiókok legyenek csak. Pont olyan mint a frissítéskor, külön kellett szarakodni, hogy megakadályozzam a frissülést. Nem ingyen adták, hanem munka volt megakadályozni, hogy ne kapjam meg. Évekkel az ingyenes frissítés lejárta után is letölti a win7 a w10 telepítő dolgokat a jól működő asztali gépekre is, ahova egyébként pl driver hiány miatt fel se menne a win10.

    Én időnként nekifutok, hogy valamilyen linux legyen a desktopnak használt notebookomon, de mindig van olyan ami miatt nem megy véglegesen.. (most is arról írok) Egyébként az otthoni felhasználók többségét aki nem használ különleges alkalmazásokat, mint photoshop amihez ragaszkodik, simán át lehetne állítani, sőt, egy csomó ember észre se venné, hogy nem is windowst használ..

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák