Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz Joshi #20851 üzenetére

    "Hozzáteszem többen elküldtek itt melegebb éghajlatra"

    :F Idézd! Én ugyan nem nagyon emlékszem erre, de biztosan igazad van.

    "Sajnálom hogy ezt nem értetted már az elején. :((("

    mondhatnám, hogy a szabályzat szerint privát beszélgetést nem idézünk, de ha már te is megtetted, akkor:

    2018.01.29 18:35:17
    "Nincs kedvem azt hallgatni, hogy ez meg az előtte itt meg ott volt, amaz jó volt.
    Ne értsd félre, nem neked szól. Mindenkinek ezt mondom, aki ezt kéri tőlem."

    Sajnálom, hogy nem értetted meg 2018-ban. :((( Leírom még egyszer, hogy Te is megértsd mi a helyzet.
    Nem ér meg nekem semennyit az, hogy egy hozzá nem értő egy ilyen "elküldöm", "csináld meg távolról", után azon nyöszörögjön, hogy "előtte jó volt", "előtte így volt / úgy volt". Egyszer megégettem magam egy ilyen nagytudásúval itt PH-n. Többet nem fogom. Csinálja az akinek hét anyja van önzetlenségből. Hogy ez elsőre neked nem jött át, arról nem én tehetek.

    "Ha valóban meg van benned a tudás, akkor maradjon is benned"

    Ezzel én itt nem hivalkodnék, mert minek?, értelmetlen. Vagyunk itt és a testvér topicokban jópáran, akik továbbra is segítenek és még leszünk is remélhetőleg. Az meg, hogy egyesek képtelenek keresőt használni, olyanra, ami 5-10-20 alkalommal már le lett írva, nem csak én általam, de a többi kolléga által is, az nehogymár megint arról szóljon, hogy bárki itt magában tart bármit is. Ha magunkba tartanánk nem is lett volna leírva itt. Nem lett volna több GB-nyi cucc összegyűjtve a google mentés alatt, nem lett volna leválogatva, sok-sok órát beleölve (családtól elvéve), hogy ha véletlenül kellene valakinek és gáz van, legyen hová nyúlni.
    De igazad van. Magamban tartom a nem létező "tudást". De a többiek szerencsére itt vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák