Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz laposonly11 #121 üzenetére

    A többire nem tudok mit mondani, mert nem néztem utána a témának, meg ha igaz akkor se akarnám idegesíteni vele feleslegesen magam, de erre reagálnék:

    "amikor egy nyugdíjas néni elmondta, hogy olyan "aranyos" doktornője van, aki ingyen adja neki a (jelöletlen)gyógyszereket, mindössze alá kellett írnia egy papírt"

    Sajnos valószínűleg ilyesminek köszönhetően veszítettem el a nagymamámat... :(( Dialízisre kellett járnia, aztán egyszer csak elkezdett egyre kritikusabb állapotba kerülni, valami komoly baja lett és meghalt. Én azt hittem, hogy csak a dialízist nem bírta szegény tovább, aztán apa később elmesélte, hogy találtak valami papírt ami ilyesmiről szólt mint amit te írtál. (Lehet hogy a mama nem is volt teljesen tisztában hogy pontosan mit írt alá, egyszerű asszony volt.) Valamelyik orvos sumákolt, el is beszélgettek vele, de aztán végül inkább nem csináltak balhét, mert az nem hozta volna vissza őt már úgyse...

    Szóval, kedves röhögők, ilyen tényleg van.

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák