Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz azbest #10 üzenetére

    Ezekre mind le tudod töltögetni a ROM-okat gond nélkül, tök fapados ARM alapú SoC van bennük. Évszázad lehúzása ez a retro nintendo konzol és az emberek meg kajálják és még magyarázzák is hogy ez mennyire megéri... Agyam eldobom.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz SunMount3r #29 üzenetére

    Van rengeteg emulátor amik remekül működnek. Lehet, hogy nincs olyan ami mindent kezel, de Gameboy-ra GBA-ig van egy nagyon nagyon jó ami kontrollert is kezel (nekem a Xiaomi BT kontroller van, azzal megy hiba nélkül). Van NES/SNES és SEGA is egyben. 2-3 programmal szerintem kiváltható a retropie.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz SunMount3r #37 üzenetére

    Nézd meg a Xiaomi gamepad-et. Ahhoz van nagyon jó csiptető, nekem a Redmi Note 3-at normálisan megtartja. Formára olyan mint a X360-as kontroller és nagyon minőségi az egész. Cserélhető elemes, tehát nem kell félni a beépített aksitól (amúgy elég jól bírja én havonta 1x cserélek benne elemet, pedig minden nap játszok 1-2 órát).

    A szoftveres oldala is jó, windowson van hozzá egy kis progi amivel X360-as joysticknak érzékelik a játékok (nem az X360CE, egy másik exe, nekem még nem volt gondom vele). Droidon a játékok többsége probléma nélkül futott, a GBA Emulator is simán elsőre megette. De ma már vannak kontroller mappelő progik, 10 perc alatt belövi az ember és nincs vele gondja.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz KKaresz45 #66 üzenetére

    Azért azt érzed, hogy azért nem pont ugyan az a kaliber 21 db NES játék meg 21 db modern AAA cím... Mondjuk egy Balloon Fightot egy Witcher III-al hasonlíts már össze...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz KKaresz45 #71 üzenetére

    Ha ennyire akarod erőltetni ezt butaságot akkor szerintem PS4-en is össze lehet szedni 21 ingyenes címet ha nagyon akarja az ember, amik mind komplexebbek és hosszabbak mint az NES címek.

    Valóban nincs rajta az az NES classicon volt.

    Én nem vitatom, hogy ezek a maguk idejében jó játékok voltak, sőt ma is szórakoztatóak tudnak lenni. Nekem az egész classic konzol koncepcióval van bajom és a habzó szájú fanokkal akik gondolkozás nélkül megvesznek mindent amit a nintendo feléjük dob. Mert a Nintendo az isten és minden amit csinál az jó. Kivéve a WiiU de arról nem beszélünk.

    Ez egy ordas nagy lehúzás, a nosztalgia meglovaglása és az indokoltnál sokkal drágábban árulása. De nem baj akinek ez kell az vegye, csak ne próbáljuk már megmagyarázni, hogy ez egy jó deal. Amikor valamit azzal kell védeni, hogy "De rá lehet hekkelni a játékokat" "Meg olcsóbb mint egy mai konzol" "Ez hozza az igazi retro élményt" (mellesleg nem) az azért sokat elárul.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz b. #75 üzenetére

    Nekem nem PS4 a minden, nincs konzolom, mióta eladtam az x360-at évekkel ezelőtt. A hülye hasonlatot nem én kezdtem.

    Már vagy 3x leírtam, de akkor még egyszer neked is: Az egész koncepcióval van bajom. Ahhoz képest amit adnak drága. Igen a 130 dollár is az. A hardver nem indokolja a korlátozott számú játékot és az, hogy LEGÁLISAN sincs mód a bővítésre egy vicc. Az egész NES+SNES library elfér egy rohadt SD kártyán, erre kiszúrják az emberek szemét 30 illetve 21 játékkal.
    Amúgy egy szolid 30% csökkenés lépett fel a két classic könzöl kínálata között.. A következő mi lesz? 10 játék? Aztán játékonként jön 1 retro konzol? N64 classic Golden Eye Edition, N64 Final Fantasy Edition?

    A nintendo konkrétan orbitálisan lehúzza a rajongókat és ők meg lelkesen tapsikolnak mellé. Azért mondjuk el kell ismernem az üzleti zsenialitást, egy évtizedek óta halott termékből milliókat megfejni nem kis teljesítmény. Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de engedtessék meg nem maga alá vizelni a csodálattól és ennek hangot is adni...

    Arról nem is szólva, hogy pl az NES classicból direkt nem gyártottak eleget, tehát pl. amcsiban sem jutottál hozzá rendes áron, mert jellemzően a boltok alkalmazottai még azelőtt felvásárolták a készletet hogy kikerült volna a polcra majd egyre növekvő áron árulták ebayen... Japánban még rosszabb volt a helyzet, pedig elsődleges célpiac és a famicon classic és az NES classic is kapható volt papíron.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák