Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz nemlehet #11 üzenetére

    mivel tudják, hogy rommá lesz -van- hekkelve, megkérték az árát...

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz nemlehet #30 üzenetére

    + (#34) KKaresz45, + (#35) azbest

    Tudom, hogy vannak külön-külön erre szakosodott emu-k Android alatt is és hogy a Retropie csak egy "kollekció"-ja a különféle emu-knak, mégis jobban tetszik a koncepció.

    Kontroller ügyben már én is gugliztam eleget, szerintem is a "satus" megoldás erre a legjobb, de nehéz kiválasztani, ha a legjobbat/vagy egyáltalán jót akar az ember, mert mind kínai noname cucc. Nem olyan, mint a gyári XBOX controller, hogy tutira mehetsz vele.

    [ Szerkesztve ]

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz nemlehet #67 üzenetére

    Azt meg ugye te érzed hogy árban sem egy kaliber... Szerintem nézd meg hogy mire reagáltam és számold ki amit kértem.

    A kolléga összehasonlította egy játék nélküli (akciós) PS4 árát a SNES mini árával. Erre írtam, hogy adja hozzá a játékokat is ha annyira össze akarja hasonlítani. Senki nem írt olyat hogy "ugyanaz a kaliber" lenne.

    Nem mintha bármi értelme lenne ennek az összehasonlításnak (mert körtét almával), de ha már összehasonlítja akkor így.

    Mellesleg a SNES mini címek is AAA kategóriások voltak amikor megjelentek. (Olyan meg nincs rajta hogy "Ballon Fight".)

  • b.

    félisten

    válasz nemlehet #73 üzenetére

    Jó értjük, hogy neked PS4 4 K meg minden, meg szar az egész mit akarnak, csak továbbra sem értem mit nem tudsz felfogni azon, hogy ez egy Retro konzol. Azt sem értem, mi alapja lenne összevetni egy PS4 konzolt egy retro konzollal, mikor a kontrollerben erősebb hardver van annál, mint itt a konzol.

    Ez 130 $ amiért megkapod a SNEST X darab eredeti AAA kategóriás játékkal,2 darab Kontrollerrel,hivatalos jótállással, nem pedig 20 darab ingyenes címmel PS 4 en.42 ezerért valóban brutálisan túlárazott itthon, de kinti viszonylatban a 130 dolcsi érzed, hogy nem nagy tétel.
    Ez a 16 bites korszak Playstationja, annak idején ámultunk bámultunk rajt és ha valóban azt az érzést akarja valaki átélni,újra, nosztalgiából,vagy mert annak idején nem tudta megvenni, akkor nem emulátor kell és Logitech joystick, hanem Nintendo gép, TV-n ugyan olyan irányítással.

    van akinek számít ez az megveszi, akinek meg nem az leszarja, de felesleges itt fikázódni, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz nemlehet #78 üzenetére

    De továbbra sem értem az alapját ennek a Nintendo lehúzza a játékosokat dolognak. Ha nem akarod meg venni nem veszed meg és nem vagy lehúzva, aki meg megakarja és telik rá megveszi. retro konzol, egyszer már forgalmazták, megvásárolhatod.
    Egyébként ajánlom neked,nézz körül, hogy ha felmész jófogásra, PH apróra és próbálsz venni egy SNEST használtan, 2 irányítóval, 20 darab játékkal, akkor messze nem fogod megkapni 130 dollárért.( ezen még a kimenet is megfelel a mai kor elvárásainak TV szinten)
    Engedd el, lépj tovább, nem neked készült és ennyi.Én is brutális lehúzásnak tartom, hogy a mai világban egy "A" kategóriás játék 24999 Ft-ért debütál a hyper konzolokon, és 100 ból 1, amiért egyáltalán adnék is akármennyi pénzt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz nemlehet #78 üzenetére

    Persze, hogy elférne rá az összes játék, de akkor az összes licencet is ki kéne fizetnie a Nintendonak, ami azért nem kicsit dobná meg a kütyü árát. Az, hogy az átlagembert nem szívatják, ha letölt egy romot valamelyik erre kitalált oldalról és retropie-all szórakozik, egy dolog. Az meg, hogy a Nintendo teletölt egy konzolt más szellemi termékével, majd eladja több milliós példányszámban, és hülyére keresi magát ezen, megint egy más dolog. Úgyhogy nyilván ezért a 20 játékért is tejel a Nintendo bőven a jogtulajdonosoknak. Ha meg felmásolnák mind a 800 SNES játékot, akkor mindegyikért kéne fizetni és nem 130, hanem 1300 dollár lenne a konzol. Nyilván azt sem akarják, hogy te majd magadnak megoldhasd egy SD kártyával, (bár azért annyira nem is akadályozzák) mert ezeket a játékokat egyébként pénzért árulják az újabb konzoljaikra. Sőt, ha jobban megnézed az árakat, egy ilyen 20 játékos kis csomag a saját storejukban egyesével megvéve még többe is kerülne, úgyhogy tulajdonképp, ha eredeti játékot akarsz akkor olcsóbb így megvenni, ráadásul kapsz még hozzájuk egy SNES formájú dobozt is. Nyilván a romosoldalak 0 forintos áraival így sem versenyezhet, de ha van akinek még ilyen régi játékok esetében is fontos, hogy legálisan legyen beszerezve, akkor ez nem is drága megoldás. (A normális nyugati árral számolva.)

Új hozzászólás Aktív témák