Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz b. #75 üzenetére

    Nekem nem PS4 a minden, nincs konzolom, mióta eladtam az x360-at évekkel ezelőtt. A hülye hasonlatot nem én kezdtem.

    Már vagy 3x leírtam, de akkor még egyszer neked is: Az egész koncepcióval van bajom. Ahhoz képest amit adnak drága. Igen a 130 dollár is az. A hardver nem indokolja a korlátozott számú játékot és az, hogy LEGÁLISAN sincs mód a bővítésre egy vicc. Az egész NES+SNES library elfér egy rohadt SD kártyán, erre kiszúrják az emberek szemét 30 illetve 21 játékkal.
    Amúgy egy szolid 30% csökkenés lépett fel a két classic könzöl kínálata között.. A következő mi lesz? 10 játék? Aztán játékonként jön 1 retro konzol? N64 classic Golden Eye Edition, N64 Final Fantasy Edition?

    A nintendo konkrétan orbitálisan lehúzza a rajongókat és ők meg lelkesen tapsikolnak mellé. Azért mondjuk el kell ismernem az üzleti zsenialitást, egy évtizedek óta halott termékből milliókat megfejni nem kis teljesítmény. Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de engedtessék meg nem maga alá vizelni a csodálattól és ennek hangot is adni...

    Arról nem is szólva, hogy pl az NES classicból direkt nem gyártottak eleget, tehát pl. amcsiban sem jutottál hozzá rendes áron, mert jellemzően a boltok alkalmazottai még azelőtt felvásárolták a készletet hogy kikerült volna a polcra majd egyre növekvő áron árulták ebayen... Japánban még rosszabb volt a helyzet, pedig elsődleges célpiac és a famicon classic és az NES classic is kapható volt papíron.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák