Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Szerintem a középkategóriában mindkét vállalat kártyái jók. Azt kell eldönteni mit akar az ember, milyen monitora van, vagy milyet tervez. RX 470 4GB vs 1060 3GB vagy RX 480 8GB vs 1060 6GB. Nem bonyolult.

    Ha Freesynces monitorod van vagy tervezed a vételét, vehetsz AMD-t, benyelve a magasabb fogyasztást, de olcsóbb monitorral is elvagy, vagy alacsonyabb fogyasztás mellett vehetsz drágán monitort.

    A harmadik eset, hogy használod a régit, és olyan kártyát veszel amit ár/érték arányban megfelelőnek tartasz a számodra megfelelő feladatra.

    1060 6GB-os kártyám van, de nem gondolom hogy kevésbé lennék boldog egy RX 480 8GB-os kártyával.
    Nálam mondjuk a kis táp miatt, és a megszokásból adódott az 1060-as. Nem bántam meg, de ha az AMD kártyáját választom se lettem volna csalódott valószínűleg. Pláne mióta a ReLive AMD driverrel begyorsítottak.

    Szerk:
    Egyébként valamit úgyis vesz a felhasználó. Ezt ők is tudják, és valószínűleg mennek a megállapodások a háttérben. A felsőház más tészta, nem abból adnak el a legtöbbet.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák