Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz zack #226 üzenetére

    Jo neked, ha ilyen archivalasbol jo bevetlhez tudsz jutni. Gz.
    Ettol fuggetlenul nem a konvertalas technikai resze az amit megkerdojeleztem, hanem az uberbrutaljo kep/hangminoseg szuksegesseget 3 " kepatloju kijelzon. Az elvezhetoseg legyen meg es csokolom.
    Zokon vetted, hogy egyesek leszoltak/beszoltak, de legalabbis figyelmeztettel ra mast, hogy mire szamithat, ha az andoridOSt/ezt a telot szidja.
    A "kritikus szemmel meltatas" es a fikazas, leszolas kozti kulonbseg a mondando megfogalmazasaban es a mondando celjaban keresendo. Nem az "szvsz" odabiggyeszteseben. (De basszus ne mar, hogy errol oktatast kelljen tartani:S)
    Mas topikokban gondolom nem tettel olyan valosagtol elrugaszkodott kijelenteseket, hogy:
    "Multimédiában jobb lehet az Arena. Mindezt 1/3 áron"
    "uram bocsáss meg, 2010 Q1-ben kiadni egy olyan felsőkategóriás telcsit amiben igazából semmi említésre méltó újdonság, újítás sincs... "

    Az egy dolog, ha elmondod, h nem tetszik, mert neked az omniad divx lejatszasa es a benne levo fenykepezo tudasa jobban tetszik, mint amit a milestone-rol teszt alapjan meg tudsz itelni.

    Amit leirtal az androidrol... az android sokkal gyorsabb mint a WinMo es a Symbian (szerintem, az altalam latottak es tapasztaltak alapjan)...
    Roviden: A WinMo es a Symbian mar uton van a halalos agy fele, az android pedig most erik felnotte.
    Egy eve meg winMo-s vagy Symbian keszuleket valasztottam volna. Most mar megeri az androidot valasztani. Egy ev mulva a kerdes fel sem fog merulni.

    Uj rendszer, gyors es - szerintem - alazza a tobbieket. Raadasul nyilt. Ezert a "hiszteria".

  • Ulkesh

    őstag

    válasz zack #226 üzenetére

    "Eddigi véleményem általánosságban az Androidról, hogy túl nagy a hype körülötte, ebből adódóan túl is van értékelve, és még nagyon messze van az a pont, hogy felnőjjön Symbian és a WinMo szintre."

    Ezt hogy érted?
    Szoftvertechnológiailag az Android jóval fejlettebb az általad említett két ma már kövületnek számító rendszernél, nem véletlenül kerül kukába mindkettő és készül helyette új az alapoktól újratervezve. (A Nokia még ebben sem bízik 100%-osan, ezért is indította útjára a Maemo alapú készülékét.)
    A rá készült szoftverek minőségén valóban van még mit javítani, de most, hogy egyre több gyártó ad ki Android-os készüléket ez robbanásszerű változás előtt áll.

    Ha a három rendszer startpisztoly előtt álló ló lenne, akkor én az Androidra fogadnék, mint befutó :)

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Typhoon47

    őstag

    válasz zack #226 üzenetére

    na ez megy aláírásba, köszi!

    "Education is important but big biceps are importanter"

Új hozzászólás Aktív témák