Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hardverek

    csendes tag

    válasz MotorBoy79 #2390 üzenetére

    Én is a PIX rendeltem a Defyt és nekem sem volt garlevél, de gondolom a többieknek sem.
    Írtam is nekik levelet ez ügyben és a következő választ kaptam:

    Köszönjük megkeresését!

    A jótállási papírokat sajnos nem tudjuk pótolni, ha a gyártó nem adott a termékhez. Néha a garancialevél a használati útmutató belső oldalában található vagy kis műanyag kártya formájában van csatolva.

    Az európai uniós törvények értelmében a számla funkcionál garancialevélként.

    A pecséttel és aláírással ellátott számlát a mai napon postázzuk Önnek.
    Kérjük legyen kedves figyelembe venni, hogy mivel számlák nem Magyarországról kerülnek postázásra, így azok postai átfutása néhány munkanapot igénybe vehet.

    Minden termékünkre két éves garancia, jótállás szól. Az első évben a gyártó által vállalt garancia az alkatrészekre és a javítási költségekre érvényes. Ekkor a garanciát a személyes felületén található linken felsorolt, vagy bármelyik, a Vevőhöz legközelebb lévő magyarországi márkaszervizben érvényesítheti. A második évben meghibásodás esetén a garanciális szervizelést a Pixmania vállalja. Ha terméke nem rendelkezik márkaszervizzel Magyarországon, vagy a márkaszerviz valamilyen okból kifolyólag vissz autasítja a szervizelést, akkor a garanciális szervizelést mindkét évben a Pixmania vállalja.
    Ha a terméket javításra küldi vissza hozzánk a vevő és a termék garanciális javítás alá esik, a postaköltséget 10 000 Ft-ig visszatérítjük.

    A további kérdéseihez is készséggel állunk rendelkezésére.

    Tisztelettel:

    PIXmania csapata

    Privátban érdeklődj, azt hamarabb észreveszem.

Új hozzászólás Aktív témák