Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinamiq

    tag

    válasz Edge #4538 üzenetére

    Teljesen egyetértek ezzel. Én játék közben próbáltam. NFS Shift gyönyörűen megy. Nem csak hogy nem akad, de irányítani is lehet. Nem úgy, mint a Desire-en.

    Alapvetően nagyon meg vagyok elégedve a sebességgel. Nem akad a rendszer, minden menü azonnal ott van. Nagyon gördülékeny. Ráadásul mindezt úgy hozza, hogy nagyon takarékos az akksival.

    Tegnap volt egy pár hiba. Letöröltem a DCIM mappát és feltettem a Desire mentését. Ettől úgy meghülyült, hogy egész nap szenvedtem, mire visszaállítottam mindent. 2x tettem gyári rom-ot, vagy 3x volt hard reset. Nem értem miért ment ilyen nehezen. Talán a JIT enable nem tetszett neki, de a végén a wifi is elszállt. Most azonban minden jó és működik. Tehát a tegnapi napon dolgozott rendesen a vas. Szó szerint egész nap nyomkodtam. Megállás nélkül. Sok-sok wifi-vel, esetenként mobil nettel. Estére merült csak le 20%-ra. Na ezt nem csinálja utána sem az SGS, sem a Desire sem a Desire HD!!! Mindezt úgy, hogy sebesen szakít a rendszer! Sok 1GHz-es procis gépet megszégyenít a Defy! :C

    A másik meg, hogy főzés közben simán bele dobtam egy tál vízbe, miközben szólt a zene. Olyan volt, mint ha a wc-n húztam volna le! :DD
    Mivel ilyet még nem látott senki, ezért nagy öröm fogadta az ötletet. Így már én is várom a nyarat. Kíváncsi leszek milyen képeket csinál majd víz alatt! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák