Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Reggie0 #615 üzenetére

    6 hétig tökéletesen működött, valóban csúnyának néz ki a telefon de az csak egy üveglap amit azért rakták rá hogy összeszedje az ujjlenyomatokat és esetenként betörjön, érdekes módon a drágább modelleken nincsen. Egyébiránt most már be se kapcsol hiába rakom töltőre, szóval nem csak panel elektronikája szar. És nem csak kizárólag a feloldó gombé, mivel mint mondtam anno még újra tudtam indítani vakon.

    Valóban nem lehet megmondani 100% biztonságra, hogy van e kapcsolat a betört hátlap és a 6 héttel később jelentkező probléma között, én úgy érzem jóval nagyobb eséllyel nincs. Mindenesetre ha 40 ezer Ft-ig megáll a javítás hátlapcserével együtt akkor abba még belemegyek, ha nem akkor soha többet Motorola, az Asus idén egész korrekt üzemidejű telefonokat dob a piacra.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák