Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz #90933760 #19526 üzenetére

    A falusit lehet valahogy célirányosan mozgatni?
    Vagy egy házba kell őket mind bezárni? (nyilván ha minden házban egy falusi van, úgy nehéz szaporulatot elképzelni :DDD
    Ja, gyerek valami olyat is mondott, hogy gólemet is lehet valahogy spawnoltatni a faluba, ami védi az embereket. Erről ennyi a max. infóm, hogyan, mint, nem tudom, ők sem igazán. :(

    Én azonnali hatállyal rászoktattam a gyerekeket arra, hogy hard-on játszunk :), bár a 7dtd után ezen annyira nem lepődtek meg...
    A következő a hardcore lesz, de addig még néhány dolgot meg kellene ismernem! Többek között a minap egy slanderman agyonütött úgy, hogy a 2 kocka belmagasságú házban voltam benn, ő kint állt előtte, és kettőnk között volt egy zárt ajtó, az ajtó mellett meg meg egy függőlegesre (zártra) állított csapóajtó (lenyíló ablak zombipüföléshez). bent álltam ott ütött agyon ajtón keresztül. Szóval hogy pl. moboknál mire lehet számítani, az sem tiszta teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák