Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz enginev3.0 #11 üzenetére

    +1

    Hosszú ideig nálam Dancsó képviselte a minőséget, míg Szirmai a trasht. Mára ez megfordult, de amíg anno Szirmai trashen belül hozott egy szintet, addig Dancsó teljesen igénytelenné vált. Ez jól látszik a feliratkozók számából, amíg volt értéke annak amit csinált, addig Szirmainak 2szer annyija volt, most hogy behozta a teljesen primkó stílust, keksz kredenc amit akarsz azóta a 14 év alatti réteg teljesen felkapta.
    Szeretem a trollkodást és az iróniát, de ami most megy az már nem ez, hanem pont az aminek a kifigurázásával rengeteg szimpatizánst szerzett, őket köpi pofán.

    Valamelyik rekordszámú disliekos videója után csinált egy arra reagáló vidit, amiben ilyen hótgyenge iróniát letol, a léynege az volt, h akinek nem tetszik az mehet a sunyiba... Ritkán kommentelek videók alá, ott megtettem, kaptam rá 50 pluszt meg 100 ,,te mit tettél le az asztalra", ,,nem kell nézni" ,,b*** k*** anyám"... OSV óta lett egy masszív hugyos tízéves zombi rajongótábora, azóta megy a lejtő (meg kell nézni azt a jópofizást amit ott letolt, szégyen).

    Szirmai meg Szirmai, van egy stílusa de vannak jó gondolatai és nem olyan beszűkült látóterű mint Dancsó, nem véletlenül kezelte jól a régebbi Dancsó vagdalózásokat. Amiben egyébként volt is igazság, tényleg szarul volt bevilágítva és tényleg Pjúdipájt koppintotta Szirmai. A baj, hogy Dancsó szintén nem egy dumát nyúlt le a z 2-3 éve még itthon nem annyira népszerű Honest Trailerből.

    Ezenkívül még néha Otherworld online nézek, de azt is minek... Hiába, ha minőség kell akkor marad a külföldi YT-sek, mint pl.: TotalBiscuit.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák