Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz enginev3.0 #11 üzenetére

    +1

    Hosszú ideig nálam Dancsó képviselte a minőséget, míg Szirmai a trasht. Mára ez megfordult, de amíg anno Szirmai trashen belül hozott egy szintet, addig Dancsó teljesen igénytelenné vált. Ez jól látszik a feliratkozók számából, amíg volt értéke annak amit csinált, addig Szirmainak 2szer annyija volt, most hogy behozta a teljesen primkó stílust, keksz kredenc amit akarsz azóta a 14 év alatti réteg teljesen felkapta.
    Szeretem a trollkodást és az iróniát, de ami most megy az már nem ez, hanem pont az aminek a kifigurázásával rengeteg szimpatizánst szerzett, őket köpi pofán.

    Valamelyik rekordszámú disliekos videója után csinált egy arra reagáló vidit, amiben ilyen hótgyenge iróniát letol, a léynege az volt, h akinek nem tetszik az mehet a sunyiba... Ritkán kommentelek videók alá, ott megtettem, kaptam rá 50 pluszt meg 100 ,,te mit tettél le az asztalra", ,,nem kell nézni" ,,b*** k*** anyám"... OSV óta lett egy masszív hugyos tízéves zombi rajongótábora, azóta megy a lejtő (meg kell nézni azt a jópofizást amit ott letolt, szégyen).

    Szirmai meg Szirmai, van egy stílusa de vannak jó gondolatai és nem olyan beszűkült látóterű mint Dancsó, nem véletlenül kezelte jól a régebbi Dancsó vagdalózásokat. Amiben egyébként volt is igazság, tényleg szarul volt bevilágítva és tényleg Pjúdipájt koppintotta Szirmai. A baj, hogy Dancsó szintén nem egy dumát nyúlt le a z 2-3 éve még itthon nem annyira népszerű Honest Trailerből.

    Ezenkívül még néha Otherworld online nézek, de azt is minek... Hiába, ha minőség kell akkor marad a külföldi YT-sek, mint pl.: TotalBiscuit.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Out #14 üzenetére

    Ez most ugye vicc? Soroljam fel az összes külföldit, akit nézek és semmilyen szinten nincs rá magyar alternatíva?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Out #16 üzenetére

    Értem mire akarsz kilyukadni, azok nem néznek magyar YT-t, akik büdös libsik, román gyümölcsöt vesznek, a filmeket is csak eredeti hangon hallgatnak stb... Mondjuk utóbbi mostanában valóban jellemző rám (az vesse rám az első követ, aki mondjuk egy Her c. filmet inkább magyarul nézne meg), de nem, itt nem a szokásos ,,ha magyar akkor nem kell" dolog van. Egyszerűen 10 millió ember, ezért kicsi a választék. Hasonlíts össze egy TB-t egy Otherworlddel vagy Tirexivel, egy Cinema Sint vagy Honest Trailert egy Videómániával és meg tudod miről beszélünk... Tirexinek szerintem jobb gépe van mint a legtöbb minőségi gameplay-es youtubernek, ellenben ők nem torrentezik le a játékot.

    De ha másfajta tartalmakról beszélünk akkor lehet ott igazad van.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák